S čím vám pomůžu?

Tvrdit, že dokážu nemožné, bych mohla, ale nebudeme si hned od začátku lhát. I tak toho ale zvládám dost a co umím, za tím si stojím. Stojí za tím i spokojení klienti, kteří díky mně mají více volného času.

DIGITÁLNÍ MARKETING

Pomůžu vám naplánovat launch nového produktu i celého e-shopu, poradím s výběrem vhodných kanálů pro komunikaci s klienty a odpovím na všechny vaše marketingové dotazy.
Správu sociálních sítí nebo texty na web napíšu sama, pro tvorbu webu nebo PPC reklamy mám po boku ostřílené parťáky.

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT

Poznám, jaká data má smysl sledovat a jaké reporty vyplňujete (nebo vaši zaměstnanci) zbytečně. Navrhnu změny v dlouhodobých procesech, najdu ideální metodu pro komunikaci v týmu nebo vám celý tým odřídím pro konkrétní projekt. Mým cílem je nastavit dlouhodobé i jednorázové projekty tak, aby byly maximálně efektivní.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA

Administrativní posilu byste plně nevytížili, ale stejně se sem tam nějaký úkol objeví? A není ho komu dát… Postarám se ve vaší firmě o tvorbu podkladů pro účetní, plánování meetingů, rešerši informací i pořádek v datech. Administrativu zvládám spolehlivě, efektivně a s cílem uspořit vám čas i peníze.

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ
& COPYWRITING

Kdo mlčí na sítích, jako by nebyl. Postarám se, aby vaše sítě žily a zákazníci je milovali. Zajistím dlouhodobý plán, obsah i komunikaci s fanoušky – nebo vás to všechno naučím.
Po boku mám navíc expertku na reklamu na sítích, která vám pomůže rozjet byznys přes reklamy.

Potřebujete něco jiného, co jste tady nenašli? Napište a vymyslíme, jak na to.